Portfolio

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Portfolio. Tutaj znajdziesz strony internetowe, które mieliśmy okazję wykonać na zamówienie firm, jednostek samorządowych, a także osób prywatnych. Dzięki poniższym witrynom zobaczysz, w jaki sposób wygląda nasze tworzenie – strony internetowe zostały opracowane w oparciu o potrzeby naszych Klientów. Dla każdego z nich przygotowaliśmy indywidualną szatę graficzną. W ten sposób każda strona wyróżnia się osobliwym oraz dopasowanym do potrzeb Klienta schematem strony.

Firmy oraz jednostki, które skorzystały z naszej oferty, to m.in.:

Szukasz firmy która pomoże Ci zaistnieć w internecie? Doskonale trafiłeś.

Budowa stron internetowych to nasza pasja

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim tworzenie strony internetowej html, przez co w żaden sposób nie ograniczamy się do jednego szablonu, ale cały układ strony dostosowujemy do konkretnych zakładek oraz treści, jakie mają się znaleźć w witrynie. Dodatkowo gwarantujemy projekt graficzny strony internetowej – cena zawarta jest już we wszystkich pakietach, na które można składać zamówienia.

To właśnie dzięki dostępnym Pakietom, nasi Klienci wiedzą za co płacą, a koszty zaprojektowania strony internetowej są wyjątkowo atrakcyjne. Zamawiając tworzenie strony internetowej – cena końcowa jest uzależniona od funkcji, które mają być w niej zawarte. Zapoznaj się z dokładnymi elementami, które zostaną umieszczone w proponowanych przez nas Pakietach:

  • Pakiet Wizytówka – najbardziej podstawowy Pakiet obejmujący między innymi indywidualny projekt graficzny, rozwijane menu, czy też panel administracyjny, dzięki któremu sam możesz zarządzać treściami znajdującymi się na stronie internetowej. Ponadto decydując się na tworzenie stron html w Pakiecie Wizytówka, gwarantujemy darmową domenę z rozszerzeniem adresu .pl przez okres 12 miesięcy, a także darmowe konta pocztowe. Jest to atrakcyjna strona internetowa – cena w pakiecie wynosi 299 zł.
  • Pakiet Strona – budowa stron internetowych w Pakiecie Strona, oprócz funkcji, które obejmuje witryna w Pakiecie Standard, posiada maksymalnie 10 podstron z możliwością instalacji rozwijanego menu. Dodatkowo gwarantujemy Slider, a także dostęp do Statystyki strony internetowej. Oczywiście w kosztach pakietu znajduje się indywidualny projekt graficzny strony internetowej – cena Pakietu Strona wynosi 549 zł.
  • Pakiet Portal – najbardziej rozbudowany Pakiet obejmujący projekty stron internetowych na wyjątkowo profesjonalnym poziomie. Oprócz wszystkich funkcji, które są dostępne w poprzednich Pakietach, Pakiet Portal posiada opcję utworzenia nielimitowanej ilości podstron, a także dostęp do bloga. Tworzenie stron www w Pakiecie Portal jest doskonałą bazą wyjściową do generowania zysków ze swojej witryny, jak i również podłączenia do niej sklepu internetowego.